Вторник, 12.12.2017, 03:44 

Главная » Статьи » Клейнод третій. Цензура.

Клейнод третій. Цензура
 


Отак уранці жид поганий
Над козаком коверзував.
Т.Шевченко.Як каже народне прислів’я, ситий голодного не розуміє. І перше що необхідно відзначити, це те що в Україні, завдяки третьому декрету Леніна про заборону будь - якої антисемітської діяльності, збереглась жорстка цензура в усіх засобах масової інформації, щодо дійсних причин такого стрімкого винищення української та інших слов’янських націй. Згідно цієї цензури, ніколи і ні де не висвітлювалось те, що представники лише однієї національної меншини володіють усіма телеканалами, усіма газетами, усіма банками, і в їх руках 90% українського бізнесу. Завдяки їх бізнесовій та політичній зацікавленості стрімко зростає наркоманія, а за допомогою щосекундної реклами побутовий алкоголізм вже перейшов з розряду проблем в розряд норм життя. І як наслідок, в Україні маємо те, що співвідношення чоловіків і жінок репродуктивного віку (спроможних на продовження роду), за виключенням так званого неліквіду (алкоголіків, наркоманів, хронічно ув’язнених), складає 1 до 4. В деяких великих містах це співвідношення є 1 до 2, але в більшості сіл воно сягає 1 до 10. За даними ООН Україна стоїть на першому місці в світі по розвитку дитячого алкоголізму. Зараз в Україні з 1000 новонароджених немовлят, 15 мають страшний діагноз - алкогольний синдром.

Також ми знаємо що майже на 80% влада як виконавча так і представницька, тобто депутати, представлена не те що не українцями, а навіть і не слов’янами. Тому зрозуміло що вони ніколи не будуть відстоювати наші інтереси, вони купують собі посади заради однієї мети - побільше накрасти та потім втекти з нашими грошима до країн обітованих, що ми зараз і спостерігаємо. І як результат турботи про нас цієї неукраїнської влади, ми маємо те, що на свої заробітки можемо купувати лише ту їжу, яка є отрутою для організму, завдяки цій владі ми маємо 100% знищення безкоштовної медицини, і для більшості населення якісні медичні послуги стали вже недосяжними, завдяки цій владі ми бачимо такий низький рівень освіти, що більшість дипломів уже купується, а велика кількість шкіл по селах вже не працює і саме завдяки цьому кожна п’ята українська дитина не навчається взагалі. Згідно статистичних даних, кількість населення України скорочується кожного року на 375 тис. чоловік, тільки в Кіровоградській області за 2008 рік померло 19283, а народилось 10538 громадян. По інформації з тих же джерел, за січень - лютий 2009 року населення області скоротилось більш ніж на 1500 чоловік.., (неначе десяток  п’ятиповерхівок вимерло!). Тобто, використовувати нас як звичайних рабів їм вже замало, вони ціленаправлено проводять знищення цілої нації з єдиною метою - отримати собі у власність безцінні українські чорноземи, і як підтвердження цього багато сіл та містечок вже зникло. Людей виживають тим, що лишають без роботи, статус безробітного селянам принципово не надають, за безцінь скуповують молоко і м’ясо, тобто роблять все щоб люди тікали з сіл і тим самим залишали свої земельні паї. І навіть остання фішка, весь державний бюджет, тобто гроші з нашої кишені, все направлено на реалізацію головного проекту - Євро 2012. Але не в одному засобі масової інформації не пролунали імена тих хто вже зараз є хазяїном ще не побудованих готелів, аеропортів, стадіонів. Тобто те що будується за наші гроші, комусь достанеться на халяву, і ми знаємо хто цей "комусь”. Та по канонам цензури, нам замість правди підсовують гіпнотично діючу на підсвідомість тележвачку, різні ток-шоу на кшталт "свободи”, де влада сама себе шмагає. І вони тримають нас за дурнів, сподіваясь що ми й досі в це віримо.

Вони ніде не бажані, але як щури вони є скрізь. Вони призвичаїли нас до алкоголізму. Вони нашу їжу собі забрали, а нас годують сміттям. Вони ситі, а ми голодні, вони в бутіках, а ми в секондхенді, вони на шикарних іномарках, а ми на тролейбусах чи взагалі пішки, вони на Кариби чи в Єгипет, а ми з лопатою на городі, а потім звідкись виникає питання  - чому я їх так не люблю, майже ненавиджу.   Цікаво з чого б це…

01.06.2009р.                                                                                                                                                          Г. о. «Афганська Січ»

 
 

Категория: Клейнод третій. Цензура. |

Просмотров: 156
Всего комментариев: 0

"Сохраните только память о нас, и мы ничего не потеряем, уйдя из жизни…”Поиск

Форма входа

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2017 |